Sprawdzone sposoby na powiększenie biustu

Kobiece piersi od starożytności były symbolem płodności. Im bardziej dorodne i obfite tym większa płodność. Wizerunek kobiety w wielkim biustem od zawsze kojarzona była z matką ziemią, która była czczona w różnych plemionach i ludach. To ona przynosiła urodzaj, zdrowy plon, opiekowała się matkami rodzącymi oraz ich pociechami.

Biust atrybutem kobiety

Dzisiejsze czasy stworzyły swój kanon pięknej kobiety. Wąska talia, pełny biust, krągłe biodra, długie nogi. Chodzący ideał. Jeżeli mowa o piersiach, to tutaj tworzą się dwa obozy. W pierwszym spotkamy panie, które marzą o dużym biuście i są w stanie zrobić dosłownie wszystko, żeby go uzyskać. W drugim mamy odwrotną sytuację, a mianowicie panie, które posiadają spory biust i chciałyby go zmniejszyć chociażby ze względów zdrowotnych. Taki stan rzeczy oznacza, że ani za duży, ani za mały biust nie jest pożądany. Cóż zatem mogłoby połączyć oba obozy? Chęć zadbania o skórę biustu i dekoltu, ponieważ w jednym i w drugim przypadku to od jej jakości zależy jakość naszych piersi.

Sposoby na bezoperacyjne powiększenie piersi

W piersiach znajdują się gruczoły, tkanka tłuszczowa, a dopiero pod nimi znajdują się mięśnie. Aby biust mógł naturalnie się zwiększyć należałoby zadziałać na co najmniej jeden z tych obszarów.

Ciąża

Jednym z bardzo naturalnych sposobów na powiększenie biustu jest zaplanowanie i powiększenie rodziny. W okresie ciąży, a następnie karmienia piersią, biust zwiększa swoją objętość. Zwykle po ciąży mamy jednak dwie sytuacje. Biust pozostaje powiększony lub wraz z zakończeniem karmienia zaczyna flaczeć. Warto zatem zadbać o niego już w okresie ciąży, aby skóra była cały czas w dobrej kondycji.

Masaż piersi

Drugą metodą na powiększenie biustu jest masaż. Nie jest to, co prawda metoda spektakularna i nie zagwarantuje nam powiększenia biustu o dwa lun trzy rozmiary, ale pozwoli znacznie poprawić kondycję skóry. Masaż skóry, bo o nim mowa, poprawia cyrkulację krwi i limfy, zwłaszcza, gdy jest odpowiedni wykonany. Pozwoli unieść nieco piersi i zadba o skórę dekoltu, dzięki czemu znacznie polepszy się jakość cery.

Tabletki na powiększenie biustu

Coraz bardziej popularne stają się tabletki na powiększenie biustu, które bazują na naturalnych fitoestrogenach. Oddziaływując na gospodarkę hormonalną stymulują wzrost gruczołów piersiowych. Informacje na temat tego typu preparatów można znaleźć na stronie https://medsense.pl/boombreast/.

Ćwiczenia

Istnieje sporo ćwiczeń, które pozwalają zwiększyć objętość mięśni klatki piersiowej. Wraz z rozrostem mięśni, do przodu zostają wypchnięte gruczoły i tkanka tłuszczowa, co może przyczynić się ro powiększenia biustu. Do takich ćwiczeń zaliczymy między innymi pompki oraz wiele ćwiczeń na maszynach siłowych.

Sposobów jest wiele. Być może również istnieją zioła, które mają wspomagającą moc. Póki co, fitoestrogeny zawarte w kapsułkach na powiększenie biustu są najbardziej obiecujące.

YOU MAY ALSO LIKE

Dodaj komentarz