Jak tanio, szybko i bez brudzenia zrobić remont pokoju dziecka?

„Dzieci tak szybko rosną” to powiedzenie, które zrozumieć możemy dopiero, gdy zostaniemy rodzicami lub w naszym otoczeniu pojawia się maluch.

Czas ponoć płynie tak samo, ale coraz częściej mamy wrażenie, że w tydzień minęły 2 miesiące. Odczuwamy to nie tylko obserwując kalendarz, ale również zmiany zachodzące w naszym otoczeniu, a przede wszystkim w domu. Pokój dziecięcy to takie wyjątkowe miejsce dla każdego rodzica, często najważniejsze w domu jeśli chodzi o jego przygotowanie, koniecznie zabezpieczone, ale to też miejsce, które najszybciej się brudzi i zwyczajnie nudzi. 

To o czym piszemy to jeden z powodów powstania marki Pastelowe Love; chcieliśmy stworzyć produkty pozwalające na tanią i szybką metamorfozę dziecięcej przestrzeni, bez konieczności organizowania czasochłonnego i brudzącego remontu. Czy nam się udało? Naszym zdaniem tak, a jakby tego było mało to okazało się, że z pomocą naszych produktów staliśmy się uczestnikami bezcennych chwil w życiu wielu rodzin.

Naklejki na ścianę i inne powierzchnie płaskie to świetne rozwiązanie żeby do pokoju dziecka wprowadzić trochę koloru, wykorzystać niezagospodarowaną powierzchnię ściany, a przy okazji zabezpieczyć ją przed ewentualnymi zabrudzeniami. Mnogość wzorów i kolorów dostępnych w naszym sklepie sprawia, że każdy znajdzie coś dopasowanego do swojego wnętrza. Od prostych wzorów, przez różnego rodzaju pojazdy i postacie, aż po zwierzęta z lasusafari, a nawet dinozaury

Naklejki do pokoju dziecięcego Pastelowe Love wykonane z najwyższej jakości folii samoprzylepnej, świetnie sprawdzą się na wszystkich płaskich powierzchniach – od ścian, przez meble i podłogi, aż po szyby. W dodatku są one pokryte matowym laminatem, który zdecydowanie ułatwia aplikację, a także chroni przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Metamorfozę w pokoju zdecydowanie ułatwia to, że naklejki wycięte są po obrysie – nie posiadają tła, dzięki czemu można je nakleić na ścianę w dowolnym kolorze. A co najważniejsze całą metamorfozę możemy przeprowadzić sami, bez specjalnych narzędzi czy zatrudniania fachowców – z naszymi produktami to dziecinnie proste. 

W ofercie sklepu znajdują się również produkty dla miłośników naturalnego drewna, które idealnie wpasują się w każdą przestrzeń. 

YOU MAY ALSO LIKE

Dodaj komentarz