Farba kredowa – stwórz przestrzeń dla małego artysty!

Mając kilkuletnie dziecko, znacie zapewne to uczucie, gdy odkrywacie pomalowane ściany. Dziecięce malowidła na ścianach, nie tylko w pokoju dziecięcym, często skutkują koniecznością ponownego malowania. To wiąże się z kosztami, pochłonięciem czasu, siły… Nie brzmi kusząco, prawda? A gdyby tak dziecko miało wygospodarowaną ścianę, na której może malować do woli? To dopiero coś! Dla wszystkich tych, którzy marzą o takim rozwiązaniu, powstała farba tablicowa, która zamienia zwykłą ścianę w tablicę szkolną, gotową do zabawy z kredą.

Farba tablicowa zyskała ogromną popularność w ciągu kilku ostatnich lat i na pewno nie zniknie ze sklepowych półek przez kolejne sezony. To ciekawy sposób na wykończenie ścian w pokoju dziecięcym, ale nie tylko – sprawdzi się w każdym innym pomieszczeniu, np. do zostawiania notatek dla domowników. Jest wodoodporna, dzięki czemu jest łatwa do utrzymania w czystości. Nakłada się ją tak samo, jak zwykłą farbę, więc z malowaniem poradzi sobie każdy. Mało tego – nie trzeba ograniczać się tylko do ścian! Popularną tablicówką można malować wszystko! Nie tylko ściany, ale również meble, dodatki, płytki…Co tylko podpowie nam wyobraźnia!

Farba tablicowa kojarzy się głównie z czarnym kolorem. Fakt, najczęściej jest dostępna w tym kolorze, co daje super efekt i przykuwa uwagę w każdym wnętrzu. Na półkach sklepowych można jednak znaleźć tego typu farby również w innych kolorach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do każdego wystroju. Wyobraźcie sobie to zaskoczenie gości, gdy notatki pisane kredą pojawią się nagle na niebieskiej czy zielonej ścianie!
Farba tablicowa ma tyle zalet, że gdy raz jej użyjesz w swoim domu, to z pewnością zostanie z Tobą na lata, nawet, gdy dzieci będą już dorosłe. Nie trać czasu na bieganie po sklepach i przeszukiwanie półek w poszukiwaniu idealnego koloru farby tablicowej, który podkręci wystrój Twoich wnętrz. Odwiedź sklep internetowy xxxx, gdzie znajdziesz szeroką gamę tablicówek o różnych kolorach, i to w konkurencyjnych cenach!

YOU MAY ALSO LIKE

Dodaj komentarz