Długopisy reklamowe – klasyka wśród gadżetów reklamowych

Gadżety reklamowe stanowią przyjemną pamiątkę i ważne jest, aby była ona potrzebna, godna uwagi i miała praktyczne zastosowanie, walory dekoracyjne, a także skorelowana z dziedziną działalności firmy. Reklama na gadżetach reklamowych nie powoduje irytacji i jest długo użytkowana przez pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Już sam fakt wręczania i otrzymywania prezentów w postaci gadżetów reklamowych wywołuje pozytywne emocje i przyczynia się do stworzenia sprzyjającej atmosfery.

Dlaczego potrzebujemy gadżetów reklamowych?

Gadżety reklamowe pomagają ludziom budować komunikację, rozwiązywać różne codzienne problemy i optymalizować czynnik czasu. Otwierają dostęp do ciągłych strumieni informacji, ułatwiają szeroki zakres zadań i nie tylko. Nowoczesne gadżety pomagają uczynić życie bardziej komfortowym i poszerzyć możliwości. Dostępne są gadżety reklamowe w firmowym korporacyjnym stylu Twojej firmy. Uznanymi na rynku gadżetami są: koszulki, kubki, plecaki, notesy, kalendarze, czapki z daszkiem, narzędzia wielofunkcyjne, długopisy reklamowe plastikowe z nadrukiem logo.

Elementy logo Twojej firmy są dostosowane do gadżetów z uwzględnieniem faktury, wielkości i kształtu powierzchni, na których aplikacja będzie wykonywana. W różnych przypadkach do nadruku stosuje się grawerowanie laserowe, transfer, tłoczenie, druk cyfrowy, sitodruk lub haft na wyrobach z tkanin. Każda z wymienionych technologii zapewnia przede wszystkim zachowanie wyglądu i jakości powierzchni, na której wykonywany jest nadruk logo: trwały i wytrzyma długi czas bez blaknięcia i pękania.

Jakie zastosowanie mają gadżety reklamowe z nadrukiem logo?

Gadżety reklamowe z nadrukiem logo są niezbędne podczas:

  • Promocji, kampanii reklamowych.
  • Kampanii przedwyborczych lub społecznych.
  • Wystaw, eventów, targów, loterii.
  • Ważnych wydarzeń firmowych.
  • Jako prezent powitalny dla nowych pracowników.

Takie gadżety reklamowe to narzędzia do promocji Twojej firmy. W zależności od przeznaczenia gadżety reklamowe mogą różnić się ceną i wzornictwem. Tańsze akcesoria jak na przykład długopisy reklamowe plastikowe z nadrukiem logo posiadają ciekawy projekt i wykonanie. Jeśli Twoim celem jest zaskoczenie i zapamiętanie, musisz kupić plastikowe długopisy o ciekawym kształcie i kolorze (dostępne np. w ofercie sklepu Reklamowe24 – gadzety-reklamowe.com), a długo posłużą użytkownikowi i będą długo przypominać o Twojej firmie. Zamawiając nadruk logo na plastikowych długopisach, tworzysz pozytywne wrażenie swojej marki przy minimalnych kosztach.

Długopisy reklamowe plastikowe z nadrukiem logo

Wygląd długopisów reklamowych plastikowych z nadrukiem logo oraz szeroka oferta cenowa pozwalają na wykorzystanie ich jako upominków reklamowych, firmowych, a nawet ekskluzywnych. Tutaj prezentowana jest duża gama długopisów plastikowych odpowiednich do naniesienia logo.

Są to np.:

  • Długopisy plastikowe klasyczne z akcentami w złotym kolorze.
  • Długopisy plastikowe z profilowanym trzonem, mechanizmem na przycisk i gumowym uchwytem.
  • Długopisy plastikowe z podświetleniem LED aktywowanym przez mechanizm sprężynowy.
  • Długopisy plastikowe ABS, z końcówką w kształcie dłoni lub z obrotową piłką albo końcówką Happy.
  • Długopis plastikowy z oparciem na telefon komórkowy i wiele innych.

Bez względu na cenę, design, wzornictwo są to wysokiej jakości produkty będące doskonałą reklamą i na pewno pomogą wyróżnić się na tle konkurencji. Etui na jeden lub więcej długopisów, możesz połączyć w zestawy upominkowe, nadadzą one prezentowi solidniejszy wygląd, pozwolą ozdobić go nie tylko logo, ale także innymi grafikami. Za każdym razem, gdy ktoś użyje długopisu reklamowego plastikowego z logo, przypomni sobie o Twojej firmie. To świetna okazja do wypromowania nowej marki lub przypomnienia o już istniejącej. Długopisy plastikowe reklamowe to dobra okazja nie tylko na dostarczenie długopisów swoim pracownikom, ale również na podarowanie swoim klientom czy partnerom coś, czego współczesny człowiek biznesu potrzebuje cały czas.

YOU MAY ALSO LIKE

Dodaj komentarz