Warszawski Dzień Różnorodności

warszawski dzien roznorodnosciJesteście ciekawi, jak żyją inni ludzie? Chcecie poznać i zrozumieć różne style życia, poglądy i zwyczaje? Dowiedzieć się, co podoba się cudzoziemcom/kom w Warszawie, a z jakimi trudnościami spotykają się starsze osoby? Przyjdźcie na Warszawski Dzień Różnorodności! Pokażmy, że mimo różnic w wyglądzie, wieku, wyznaniu, orientacji seksualnej czy pochodzeniu – łączą nas podobne pragnienia i wartości!

W sobotę 23 maja plac Konstytucji stanie się miejscem otwartym dla wszystkich; miejscem spotkania warszawiaków i warszawianek. Zabierzcie swoich znajomych, przyjaciół, bliskich i rodziny, by posłuchać niezwykłych historii opowiadanych przez równie niezwykłych ludzi, których każdego dnia mijacie w metrze, tramwaju czy na ulicy.

Na gości Warszawskiego Dnia Różnorodności czekają liczne atrakcje.

Oprócz Kampanii „Bez nienawiści” zaprezentują się czasie wydarzenia również organizacje na co dzień zajmujące się wspieraniem osób o odmiennego pochodzenia etnicznego i narodowościowego, w różnym wieku, reprezentujących różne orientacje seksualne, przekonania religijne, a także niepełnosprawności.

Świętujcie razem z nami Dzień Różnorodności!

Więcej informaji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Komentarze

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodaj zdjęcie opcjonalne (tylko JPEG)