Twoja opinia ma znaczenie!

W 2012 r., na początku kampanii „Bez nienawiści”, Rada Europy przeprowadziła internetową ankietę na temat opinii młodych ludzi o mowie nienawiści w sieci. Wzięło w niej wówczas udział ponad 1000 osób z całej Europy i nie tylko.

Po ponad 2 latach Kampanii, chcielibyśmy powtórzyć to badanie, angażując w nie możliwie największą liczbę młodych osób. Ankieta jest prosta i krótka, a przede wszystkim niezwykle przydatna dla określenia dalszych działań w ramach Kampanii na poziomach europejskim i krajowych.

Ankieta jest prosta i krótka, a przede wszystkim niezwykle przydatna dla określenia dalszych działań w ramach Kampanii. Jej wypełnienie zajmuje zaledwie 5 minut, a dzięki temu możesz przyczynić się do lepszego zrozumienia zjawiska mowy nienawiści w Internecie i polepszenia sposobów na jej zwalczanie.

Wypełnij ankietę i zaproś do udziału znajomych. Ankietę można wypełniać do 31 marca 2015 r. i dostępna jest również w 27 innych językach.

Dziękujemy!

Komentarze

4 replies
 1. Igor Wysocki
  Igor Wysocki says:

  Przeglądając informacje na temat systemu edukacji w Szwajcarii dowiedziałem się o kursach letnich dla przedszkolaków, uczniów, studentów, rodziców, nauczycieli, profesorów, które mają na celu budować świadomość jak dobrze i bezpiecznie korzystać z Internetu, a także jak reagować w przypadku spotkania się z cyber przemocą.Biorąc pod uwagę różnice na wielu płaszczyznach jakie dzielą nasze państwa, mentalność to pozastaje mieć nadzieję, że i u nas znajdą się środki na powszechną profilaktykę.

  Odpowiedz
 2. Mirka
  Mirka says:

  Nienawiść niszczy , blokuje, świat staje się koszmarny.Ważna są kampanie, aby wyjaśniać, aby uświadamiać,że
  życie jest zbyt krótkie, aby marnować je na NIENAWIŚĆ!

  Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodaj zdjęcie opcjonalne (tylko JPEG)