Witamy na internetowym szkoleniu na temat mowy nienawiści

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest głównie przeznaczone dla nauczycieli i pedagogów, ale ma ono formę szkolenia otwartego, a więc każdy może w nim wziąć udział.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w szkoleniu?

Trzeba po prostu chcieć pogłębić swoją wiedzę związaną z mową nienawiści i sposobami jej przeciwdziałania. Nie trzeba się logować. Jeśli jednak się zarejestrujesz na naszej stronie, a potem zalogujesz, będziesz mógł/mogła zawsze wrócić do tej części szkolenia, którą ostatnio zrobiłeś/zrobiłaś. Można będzie także śledzić swoje postępy.

Jakie są cele szkolenia?

Głównym celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy na temat mowy nienawiści i sposobów jej przeciwdziałania. Szkolenie zwiera także następujące treści: cele i działania Kampanii „Bez nienawiści” w Polsce in na świecie i edukacja młodych ludzi na temat mowy nienawiści.

Ile czasu zajmie mi to szkolenie?

To zależy od ciebie. Przeczytanie i obejrzenie całego szkolenia nie powinno zająć więcej niż 3 godziny. Oczywiście możesz je wykonać w dowolnym czasie. Nie trzeba wszystkiego zrobić od razu.

Czy dostanę certyfikat po zakończeniu kursu?

Niestety nie. Nie wymagamy logowania, więc nie śledzimy twoich postępów. Ciężko nam byłoby wystawić ci oficjalny certyfikat.

Do kiedy trwa szkolenie?

Do końca 2014 roku.

W ramach szkolenia przewidujemy także e-konsultacje dla nauczycieli i pedagogów. Jeśli jesteście zainteresowani/zainteresowane poradą na temat tego jak prowadzić zajęcia z młodzieżą na temat mowy nienawiści lub jak organizować działania w ramach kampanii, skorzystajcie z formularza poniżej.

Pora rozpocząć szkolenie! jeśli oczywiście chcesz