Zapraszamy do włączenia się w organizację Dnia Uchodźcy

UchodźcyMileWidziani.com

Serdecznie zapraszamy do aktywnego włączenia się w organizację Dnia Uchodźcy. W dniach 18-25 czerwca br. w różnych miejscowościach w całej Polsce odbędą się spotkania, działania artystyczne, dyskusje, wykłady, wystawy, happeningi oraz pokazy filmów związane z tematem uchodźstwa. Podczas tych wydarzeń będziemy pytać o to, czego nie wiemy. Będziemy rozmawiać o tym, czego i dlaczego się boimy. Bo chcemy przezwyciężać wrogość i niechęć, lęki, obojętność i niewiedzę.

W Dniu Uchodźcy może wziąć udział każda instytucja publiczna, prywatna, pozarządowa czy grupa nieformalna. I każdy z nas. Chcecie się włączyć? Zorganizujcie akcję w swojej miejscowości, instytucji, organizacji. Na stronie internetowej akcji znajdziecie inspiracje, wskazówki, gotowe scenariusze i inne materiały, które pomogą przygotować wydarzenia z okazji Dnia Uchodźcy. Zachęcamy również do realizacji własnych pomysłów.

Prosimy o wysłanie wiadomości o planowanych działaniach (co? gdzie? kiedy? prosimy o zredagowany opis na stronę) na adres: wspolpraca@batory.org.pl. Opisy działań chętnie umieścimy na stronie internetowej i na Facebooku. Organizacje, instytucje i grupy przygotowujące wydarzenia z okazji Dnia Uchodźcy mogą zamówić bezpłatne materiały promocyjno-informacyjne przez formularz dostępny na stronie akcji.

Zapraszamy również do dołączenia i promowania wydarzenia na Facebooku.

 

Komentarze

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodaj zdjęcie opcjonalne (tylko JPEG)